Naše firma vznikla v roce 2009 po mnohaletých zkušenostech v oboru autoskel.

Hlavním cílem je maximální spokojenost všech našich zákazníků.

Proto klademe maximální důraz na kvalitu práce a naši zaměstnanci chodí pravidelně na nejrůznější školení, kde se dozvídaji  informace o používaných nejmodernějších postupech, technologiích a inovacích v oblasti autoskel.

Všichni naši zaměstnanci mají dlouholeté zkušenosti v oboru autoskel.

Používáme pouze autoskla originálních výrobců a lepící sady od renomovaných značek, podle kterých dodržujeme přesné technologické postupy.

Od výrobců automobilek máme k dispozici softwarové programy s přesnými nákresy vozidel, včetně postupu demontáže a montáže jednotlivých náhradních dílů v oblasti autoskel.

Jelikož máme mnohaleté zkušenosti z oboru autoskel i co se týče administrativní části, jsme schopni za Vás pojistnou událost správně nahlásit pojišťovně a zaslat přesné podklady pro vyřízení pojistné události, včetně pořízení fotodokumentace a přesného popisu druhu vašeho skla a kalkulace škody výpočetním programem AudaGlass, jehož ceny akceptují všechny CZ pojištovny, nemůže se vám tak u nás stát, že by faktura převýšila obvyklý náklad a pojišťovna neuhradila celou částku.

Od samého počátku provozujeme NONSTOP pohotovost na rozbité okna po vykradení. Vaše vozidlo převezmeme klidně ve 3 hodiny ráno a díky tomu že máme cca 7000ks autoskel NONSTOP k dispozici, ihned začneme s montáží vašeho rozbitého skla.

Provozujeme také službu mobilní montáže, kdy za vámi domů, do práce, či na chalupu dorazí náš mobilní tým se speciálnám nářadím určeným pro mobilní montáže a provede kompletní výměnu vašeho autoskla, včetně pořízení fotodokumentace a nahlášení pro pojištovnu. Tato služba je v rámci ČR ZDARMA.

Na veškerá námi dodaná autoskla poskytujeme 3letou záruku a to jak na materiál, tak na montáž.

Od roku 2011 jsme také spustili službu „Zapůjčení náhradního vozidla ZDARMA“, kdy při výměně vašeho autoskla vám bezplatně zapůjčíme náhradní vozidlo po dobu opravy a to jak s manuální, tak i s automatickou převodovkou.

Spravujeme vozový park co se týče zasklení několika desítkám společnostem, jejihž jména z taktických důvodů nebudeme uvádět. Moc si takovéto spolupráce vážíme a vaše spokojenost je to, co nás posouvá kupředu.

Těšíme se na vaší návštěvu.

Sociální sítě
Partneři
Úklidová firma Praha

Reklamní, propagační předměty a potisk triček

Prohlédněte si širokou nabídku na prodej aut všech značek na inzertním serveru Avízo.cz
Inzerce-Autodilu.cz
Citroën Brno
Taxi po Praze
Taxi na letiště